![How Much Is It? Menu Worksheet]()
It's a worksheet to practice numbers, prices, how much, food, desserts, main course, salads, seafood, etc. Students should work in pairs. Ex.: St A: "How much is the blueberry pie?" St.B: " It's nine ninety five (dollars). Then St. B: How much is the ...